شماره تماس :
28 32223367

فکس :
28 32227448

بلاگ

گیربکس ها
فهرست چسبان

گیربکس  گیربکس که معادل فارسی آن جعبه دنده می باشد دستگاهی است که جزیی از مجموعه انتقال قدرت می باشد که دارای قطعاتی شامل دنده‌های تغییر سرعت و میل‌گاردان‌هایی است که توسط آن‌ها توان از موتور به یک محور .

خرید پروانه WKL

خرید پروانه WKL خرید پروانه WKL موارد کاربرد پروانه WKL تهیه آب شهرها پمپاژ آبهای مصارف صنعتی کارهای مربوط به آبرسانی به عنوان بوستر پمپ مصارف آبیاری بارانی به عنوان پمپ تغذیه دیگ بخار پمپاژ آب کندانس شده پمپاژ .

خرید پروانه ETA

خرید پروانه ETA خرید پروانه ETA پمپ گریز از مرکز افقی، با محفظه حلزونی، یک طبقه، پروانه یکسر آویز، موتور جدا، تک مکشه مرکزی می باشد. پروانه پمپ بالانس دینامیکی گردیده و محور به وسیله نوار گرافیتی آب بندی .

نماینده موتوژن در قزوین

نماینده موتوژن در قزوین شرکت الکتروصنعت رامین به عنوان نمایندگی موتوژن در قزوین برترین ارائه کننده انواع پمپ و قطعات یدکی، الکتروموتور و گیربکس، آماده ارائه خدمات به هموطنان می باشد. شرکت الکتروصنعت رامین به عنوان نمایندگی شاکرین گیربکس  .

الکترو موتور های سه فاز صنعتی با فریم چدنی | سایز فریم 355-108

1 – کاور پروانه 2 – پیچ سر صلیبی 3- پروانه خنک کاری 4-پیچ ششں گوشں 5-واشر فنری 6- درپوشی بیرونی 7- کاسه نمد 8- رینگ ضربه گیر (تراز کننده) 9- رابط گریسی خور به 10- براکت عقب 11- .

الکترو موتور های سه فازصنعتی با فریم چدنی

الکتروموتورهای سه فاز صنعتی با فریم چدنی سایز فریم 160-100 1- کاور پروانه 2- پیچ سر صلیبی 3- پروانه خنک کاری 4- پیچ شش گوش 5- واشر فنری 6-درپوش بیرونی 7- کاسه نمد 8- رینگ ضربه گیر( تراز کننده) .

الکتروموتور ھای القایی با روتور قفسں سنجابی

  کلیات : الکتروموتورهای صنعتی موتوژن ، از نوع بسته بوده و توسط پروانه پلاستیکی و پره های تعبیه شده در دو انتهای روتور قفس سنجابی، خنک کاری می شود. این الکتروموتورها براساسی استانداردهای بین المللی طراحی شده و .

خرید پمپ

خرید پمپ الکترو رامین ارائه دهنده بهترین نوع از پمپ های موجود در بازار است و محصولات خود را از هر لحاظ تضمین خواهیم کرد . این محصولات از کیفیت بسیار بالا  و قیمت بسیار مناسبی برخوردار هستند. فروشگاه .

الکتروموتور چیست

الکتروموتور چیست   الکتروموتور چیست ؟ الکتروموتور یا موتور الکتریکی (Electric Motor) نوعی ماشین است که انرژی الکتریکی را به حرکت مکانیکی تبدیل می‌کند.الکتروموتورها توسط اثر الکترومغناطیس کار می‌کنند. ایده کلی بر این اساس است که وقتی که یک هادی .

قطعات یدکی

فروشگاه الکترو رامین   بهترین نوع از قطعات و لوازم یدکی همچون گیربکس ، پمپ و الکترو موتور خود را در فروشگاه ما بیابید، این محصولات از نمایندگی های بنامی تهیه شده اند و برای ارائه به مشتریان عزیز .
X